celtis

Cerrad Celtis Dust

Wybierając płytki do domu, bądź mieszkania warto zwrócić uwagę na firmę Cerrad. Celtis Dust to kolekcja płytek, która przypomina podłużne, jasne, lekko zniszczone drewniane deski.
celtis aranżacja
Planując wnętrza zwykle chcemy by były one przytulne, ciepłe ale i praktyczne. Niestety często jedno nie idzie w parze z drugim. Przecież ciepły, miły i przytulny dywan, bądź wykładzina nijak nie sprawdzą się w korytarzu, gdzie często otwierane są drzwi na zewnątrz a podłoga jest narażona na różne warunki atmosferyczne i różnicę temperatur. Przy drzwiach wejściowych zdecydowanie lepiej sprawdzą się płytki, które po prostu możemy umyć gdy wcześniej wejdziemy do domu w brudnych butach – z dywanem nie byłoby tak prosto. Płytki Celtis Dust, o których wcześniej wspomniano, ze względu na drewno, które imitują dodadzą wnętrzu ciepła i przytulności. Korytarz to miejsce, w którym zwykle też witamy gości więc ważne by był dla nich przyjazny. Powieś na ścianie piękne obrazki, lub rodzinne zdjęcia, które urozmaicą wnętrze i sprawią, że Twoi poczują miła atmosferę już od progu.

Współpracujemy z logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>