dz04MDAmaD01MzM=_src_118087-1 sopro 18

Pielęgnacja płytek

Płytki same w sobie są bardzo wdzięczną nawierzchnią do sprzątania. Są gładkie, nie chłoną wody, a co za tym idzie, nawet jeśli wyleje się na nie czerwone wino to bardzo łatwo jest się tego pozbyć. Jednak aby przedłużyć ich trwałość i piękny wygląd warto traktować je czymś więcej niż tylko wodą, lub wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Polecam tubądzin obsydian – zobacz.
pielegnacja ptek
Na rynku istnieje bardzo wiele specyfików, dzięki którym kafelki będą lśniły czystością. Należy je dobierać ze względu na rodzaj płytek. Inny detergent wybierze osoba, która chce wyczyścić gres, natomiast inny został przeznaczony do czyszczenia glazury. Należy również pamiętać o odpowiednią pielęgnacje fug. Jeśli nie zastosowało się specjalnych fug hydrofobowych, należy od czasu do czasu potraktować je środkiem przeciwgrzybicznym oraz nie zapominać o regularnym szorowaniu szczotką. Sprawdź więcej na https://twojelazienki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>