022522_940

Pokój trochę inny

Czasem zastanawiamy się jak mamy urządzić nasze mieszkanie. I to zarówno w sensie całościowym, jak niekiedy w sensie tylko pojedynczego pomieszczenia, które jednak jest dla nas bardzo istotne. Niekiedy może ono pełnić dla nas bardzo istotną funkcję.

salon

Przydadzą nam się z pewnością odpowiednie fotele. I w tym miejscu należy się chwilę zatrzymać. Zwykle wydaje nam się, że taki fotel powinien stać koło stołu. Albo przynajmniej teoretycznie nam się tak wydaje. A co jeżeli fotel będzie stał obok komody?

Polecam modne stoły szklane.

salon aranzacja

Komuś może odpowiadać takie rozwiązanie i to z różnych powodów, nikt nie musi się z tego tytułu usprawiedliwiać. A takie zestawienie ma przecież wiele zalet. Na komodzie można położyć nogi. No dobra, trzymajmy się jednak wersji tradycyjnej, kiedy to nogi leżą na ziemi – czyli tam gdzie jest ich miejsce. Ale ktoś może chcieć stawiać kawę na komodzie – w końcu kto broni. Oczywiście wtedy należy na komodzie postawić wiele elementów, takich jak obrus, serwetka, jakiś stojak itp. Komoda jak normalny stół – a czemu nie. A w dodatku pod ręką schowek na ubrania lub inne sprzęty. Ale na tym wcale nie koniec odstępstw od rutyny w naszym pokoju. Albowiem może on wyglądać niekiedy zupełnie inaczej od innych pokojów. W końcu rutyna zabija. To odstępstwa powodują, że nasz umysł nie stoi w miejscu i zaczyna pracować. Choć to może się wydawać straszne, ale mniej więcej tak to właśnie jest. Świat bywa dziwny. Sprawdź https://stylowo-mieszkam.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>