images

Udana aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki zaczyna się zwykle od wyboru materiału wykończeniowego na ściany i podłogi. Najpopularniejsza na ścianę jest tradycyjna glazura. Na podłogę stosuje się z kolei najczęściej terakotę.

18374_huge

Wielu podąża też za aktualnymi trendami wybierając płytki w najmodniejszych kolorach sezonu. W ostatnich latach panuje zaś ogromna moda na płytki białe, szare a nawet czarne. Nie zawsze jednak warto patrzeć na aktualnie obowiązujące mody. Łazienka powinna podobać się przede wszystkim nam. Ma stwarzać odpowiednie miejsce do relaksu. Jeśli łazienka ma pełnić rolę salony wypoczynkowego to najlepszym wyborem będą płytki w barwach pastelowych. Osobom młodym tego typu stylistyka może wydawać się zbyt nudna.

Zobacz ciekawą ofertę https://www.twojelazienki.pl/opoczno/plytki-lazienkowe.html

images

lazienka_nowoczesny_bialy_niebieski_9107668

plytki-ceramiczne_1878296

Dlatego też oni powinni urządzać swoje łazienki w zdecydowanie mocniejszych barwach- czerwień, zieleń czy fuksja będą dobrym wyborem. Rzecz jasna glazura powinna komponować się ze stylem całej łazienki. Zupełnie inny materiał wybierzemy do łazienki utrzymanej w stylu glamour a zupełnie inne do łazienki utrzymanej w stylu nowoczesnym czy tez industrialnym. Z pomocą przy wyborze odpowiedniego materiału przychodzą nam czasopisma wnętrzarskie oraz strony internetowe poświęcone aranżacji wnętrz. W ten sposób można zdecydować się na kolor płytek, ich fakturę oraz kształt. Stworzenie funkcjonalnej i wygodnej łazienki jest jak najbardziej możliwe. Nie zawsze jednak warto kierować się tylko i wyłącznie obowiązującą modą. Łazienka ma pasować przede wszystkim nam. Sprawdź więcej tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>